Tallinna piirkonna juhatuse valimine!

Loe edasi...

Taaskord on aeg valida Tallinna noortele uus juhatus. IRL Noorte Tallinna klubi üldkogu toimub kolmapäeval, 26. oktoobril 2016 algusega kell 18.00 IRL kontoris (Paldiski mnt 13).
Kandidaate IRL Noorte Tallinna klubi üldkoguks on võimalik üles seada kuni 21. oktoobrini 2016.
Kandideerimisavaldusi on võimalik esitada digitaalselt saates e-maili See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. . Kandideerimisavaldusele märkida nimi ja isikukood, juurde palun panna pilt ning lühitutvustus.
Kandidaatide info koos pildi ja lühitutvustusega läheb üles IRL Noorte koduleheküljele.

IRL Noorte Euroopa Parlamendi valimiste kandidaadi platvorm

Loe edasi...

Seisukohad

  • Julgeolek. Seisan selle eest, et Euro-Atlandi ruumis tsementeeruks arusaam Eestist kui kindlasti kaitstud riigist. Seda vaatamata keerulisele julgeolekuolukorrale ja Venemaa agressiivsusele. Nagu Norra ja samuti ka Rootsi ning Soome.
  • Noorte tööpuuduse vähendmiseks seisan väikeste ja keskmiste ettevõtete tegevuse soodustamise eest. Selleks töötasime koos Euroopa Rahvapartei noorteorganisatsiooni YEPP meeskonnaga välja meetmete paketi. Koos YEPP uue põlvkonna Euroopa poliitikutega viime selle ka ellu.*
  • Võtame võimu bürokraatidelt tagasi. Poliitikuid saab rahvas valida, bürokraate mitte. Liige palju otsuseid sünnib kabinettides anonüümsete bürokraatide poolt. Seisan selle eest, et enam otsuseid tehtaks valitavate poliitikute poolt ja avalikult.

 

* http://youthepp.eu/smallbusiness/

 

Rahvuslik julgeolek, võitlus noorte tööpuuduse ja bürokraatiaga eeldab järgmise põlvkonna poliitikuid, kes suudavad välja pakkuda lahendusi nii Eesti kui ka Euroopa jaoks. Olen õppinud ja töötanud Tallinnas, Pariisis, Budapestis ning Brüsselis. Praegu tugevaima üle-Euroopalise poliitilise noorteorganisatsiooni YEPP asepresident. Just YEPP oli see, kes veenis Euroopa liidreid säilitama Erasmuse üliõpilasvahetuse programmi. YEPP meeskonnaga töötasime välja kolmeastmelise plaani tööpuuduse vähendamiseks, mille kiitis heaks Euroopa Ülemkogu.

Facebook

Twitter