IRL Noorte uus peasekretär on Ergo Hanni

IRL Noorte eestseisus otsustas tagasi kutsuda IRL Noorte senise peasekretäri Sille Aderi ja määrata uueks peasekretäriks Ergo Hanni.

„Ergo Hanni on näidanud ennast võimeka organisaatorina. Võimu mitte kunagi ei anta, võim alati võetakse - olen veendunud, et Ergo annab organisatsiooni edasiarendamisse ja konservatiivse maailmavaatega noorte hääle üle Eesti kuuldavaks tegemisel tugeva panuse,“ sõnas IRL Noorte esimees Linda Eichler.

Värskelt valitud peasekretär ütles, et asub tööle noorte hääle otsustajateni jõudmise nimel. „Noored peavad end määratlema poliitilise jõuna, et üheskoos oma sõnum otsustajateni viia.“

Ergo Hanni on IRL Noorte liige alates 2012. aastast. Ta on varem tegutsenud IRL Noorte aseesimehena, eestseisuse liikmena ja IRL Noorte Viljandi klubi juhina. Samuti on ta juhtinud Viljandi linnapea Ando Kivibergi ja Riigikogu liikme Helir-Valdor Seederi valimiskampaaniaid.

IRL Noored on konservatiivse maailmavaatega poliitiline noorteorganisatsioon, mis kannab väärtusi Margaret Thatcheri, Ronald Reagani ja Barry Goldwateri vaimus.

Share

Facebook

Twitter