IRL Noored esitasid kandidaatideks eestseisusesse Linda Eichleri, aukohtusse Mari Agarmaa ja revisjonitoimkonda Sander Sootsi


Noortele ei ole vastuvõetav olukord, kus IRL osalusel valitsus tõstab inimestele ja ettevõtetele makse argumenteerides, et nii on võimalik maksta rohkem raha toetustena tagasi. See ei ole parempoolne maailmavaade, vaid ümberjagamine ja kommunism, mis ei loo väärtust juurde, vaid hävitab seda. Selline poliitika läks läbi, sest erakonna juhid kuulasid oma liikmete asemel suhtekorraldajaid. Erakonna liikmed tuleb otsustamise juurde tagasi tuua.

Linda Eichler on IRL Noorte esimees. Varem olnud Euroopa Rahvapartei noorteorganisatsiooni YEPP asepresident, IRL Noorte aseesimees, eestseisuse liige ja välissekretär. Linda on lõpetanud EBSi ja õppinud Prantsusmaal IESEG School of Managementis. Praegu Magistrant Tartu Ülikoolis euroopa õpingute erialal. Linda töötab erasektoris finants alal. Erakonna liige alates 2009. aastast.

Mari Agarmaa on IRL Noorte eestseisuse liige. Mari Agarmaa on ametilt advokaat, Eesti Advokatuuri ja Eesti Noorte Advokaatide Ühingu liige. Mari on omandanud magistrikraadi Tartu Ülikoolist ja Humboldti Ülikoolist Berliinist ning praegu Humboldti Ülikooli doktorand. Mari Agarmaa on IRL-I liige alates 2007. aastast.

Sander Soots on IRL Noorte eestseisuse liige, IT ettevõtja, tarkvaraarendusfirma BattleIT Grupp juhatuse esimees. Sander Soots omandab kõrgharidust Tallinna Ülikoolis ning esindab noori Tallinna Linna Noortevolikogus. Sander Soots on IRL liige alates 2009. aastast.

IRL Noored on konservatiivse maailmavaatega poliitiline noorteorganisatsioon, millel on 2500 liiget.

Share

Facebook

Twitter