IRL Noorte Tallinna klubi uus juht on IT ettevõtja Sander Soots


Eile õhtul toimunud üldkogul valis IRL Noorte Tallinna klubi endale uueks juhiks IT-ettevõtja Sander Sootsi. Juhatuse liikmeteks valiti Georg Rüütel, Karl Hammelberg, Sander Klausen, Sandra Mais ja Siim Ühtid.


„IRL Noored on võtnud rolli olla poliitikas uuenduste tagant tõukaja, mitte pelgalt kampaaniaorganisatsioon nagu Eestis harjunud oleme. Tallinna klubi juhina kavatsen keskenduda noortele peadele, mitte jalgadele,” ütles Soots.

„Tundub, et järgmistel KOV valimistel on Tallinnas taas ka kellelgi teisel peale Savisaare reaalne šanšš linnas oma visiooni teostama saada. Minu nägemus on, et sarnaselt nagu Eesti on e-riik peab Tallinn saama juhtivaks e-linnaks. See tähendab nutikaid lahendusi, ühiskasutusplatvorme ja inimesi, kes kes on valmis uusimaid tehnoloogialahendusi kasutama. Ühesõnaga, see ei ole ainult tehnoloogia, vaid ka inimeste mõttemallide muutmise küsimus. Asun oma meeskonnaga ettevalmistama oma visiooni, et 2017 valimistel oleks linnakodanikel valida ka midagi tõeliselt uuendusmeelset võrreldes seniste stagneerunud teemapüstitustega,” lisas Soots.

Sander Soots (24) on BattleIT Group OÜ juht ja omanik. Muuhulgas on ta arendanud elektriautode lühirendiplatvormi, mida kasutab näiteks ELMO Rent. Soots on Eestis esimene Holographic Developer kvalifitkatsiooni omav IT-insener. Sander Soots on ka IRL Noorte eestseisusesse liige, IRL volikogu liige, Tallinna Noortevolikogu liige ja Eesti Interneti SA internetikasutajate nõukoja liige.

Share

Facebook

Twitter