IRL Noored
IRL Noored shared Karl Sander Kase's post.1 week ago
IRL Noorte aseesimees Karl Sander Kase kirjutab erakonna uuest nimest: "Ma olen ISAMAA tegevuses aktiivselt kaasa löönud ligikaudu aasta. Selle aja jooksul on kordunud üks oluline mõte, mida mainis ka erakonna esimees Helir-Valdor Seeder Ugala teatris peetud kõnes: „Nii nagu Eesti riik, peab ka ISAMAA muutuma nooruslikumaks“. Noored on Eesti riigi tulevik. Samas ei ole nad mingi ebamäärane jõud, mis saabub aastate pärast. Noored on siin juba täna ning nad soovivad ja suudavad Eesti riiki panustada."
IRL Noored
IRL Noored is with Raul Kruusa and 2 others.2 weeks ago
IRL Noored osalesid täna Rat Race Tallinna jooksul. #ratracetallinn2018
IRL Noored
IRL Noored3 weeks ago
Juba homme koguneb IRL Noorte Tallinna klubi Üldkogu, et valida klubile uus juhatus. Kell 18:00, IRLi kontoris Tallinnas. Ole kohal!
IRL Noored
IRL Noored updated their cover photo.1 month ago
IRL Noored
IRL Noored added 36 new photos.1 month ago
Nädalavahetusel toimusid meie traditsioonilised Kevadpäevad. Suur aitäh Egertile ja ENLile asjaliku koolituse eest! Panid meid õiges suunas mõtlema. Suur aitäh Bravo Cateringile ülimaitsvate toitude eest! Suur aitäh ettevõttele 360 Kraadi, et korraldasite meile äärmiselt seiklusrohke meeskonnamängu! Ütleme aitäh Siim Kiislerile vinge muusikavaliku eest. Ja kõige suurem tänu läheb Nõmme Puhkebaasile, see koht on lihtsalt imeline!
IRL Noored
IRL Noored1 month ago
Kevadpäevad on juba varakult täies hoos. 😎
IRL Noored