Tallinna piirkonna juhatuse valimine!

Loe edasi...

Taaskord on aeg valida Tallinna noortele uus juhatus. IRL Noorte Tallinna klubi üldkogu toimub kolmapäeval, 26. oktoobril 2016 algusega kell 18.00 IRL kontoris (Paldiski mnt 13).
Kandidaate IRL Noorte Tallinna klubi üldkoguks on võimalik üles seada kuni 21. oktoobrini 2016.
Kandideerimisavaldusi on võimalik esitada digitaalselt saates e-maili See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. . Kandideerimisavaldusele märkida nimi ja isikukood, juurde palun panna pilt ning lühitutvustus.
Kandidaatide info koos pildi ja lühitutvustusega läheb üles IRL Noorte koduleheküljele.

IRl Noored valisid uue juhatuse!

Loe edasi...
31. juulil toimus IRL Noorte üldkogu, kus valiti organisatsioonile uus juhatus. Uueks esimeheks valiti Sirle Rosenfeldt, aseesimeheks Illimar Lepik von Wirén ning juhatuse liikmeteks Vesse Vesiaid ja Sandra Mais.

Juhatus on paika pannud selle aasta tegevuskava ning sihid. Juba septembris alustas poliithooaega Tallinna klubi ning tuleval nädalal kohtub ka organisatsiooni aktiiv.

Lisaks määras IRL Noorte juhatus uueks peasekretäriks Kristjan Ühtid’i, kes hetkel täidab ka välissekretäri ülesandeid koostöös aseesimehega. 

 

IRL-i noorteühendus ei lepi oma erakonna maksupoliitikaga

Isamaa ja Res Publica Liidu (IRL) noorteorganisatsiooni eestseisus otsustas esmaspäeva õhtul, et tulenevalt maailmavaatest ei toeta organisatsioon koalitsioonileppe eelnõus sätestatud aktsiisitõusu ja erakonna asumist aktsiiside kaudu makse tõstvasse koalitsiooni.

IRL Noorte volikogu: Organiseeritud kerjamine tuleb Tallinnas peatada

IRL Noorte volikogu võttis täna, 29. novembril toimunud kohtumisel vastu seisukoha, et Tallinna Linnavalitsus peab tegelema organiseeritud kerjamise tõkestamisega pealinnas.

IRL Noorte volikogu ühines konservatiivse noorteorganisatsiooni Tallinna klubi esimehe Eleri Rattaseppa ülekutsega peatada organiseeritud kerjamineTallinnas. „Organiseeritud kerjamine on vastuolus inimõigustega ja rikub üldist linnapilti ning tekitab hirmu pealinna inimestes. Lisaks on kerjamine loomadega inimeste petmine, millega tihti kaasneb loomade väärkohtlemine,“ ütles Rattasepp.

„Saadame Tallinna linnavõimule üleskutse ja konkreetsed ettepanekud organiseeritud kerjamise peatamiseks Tallinnas. IRL Noorte volikogu avaldus organiseeritud kerjamise tõkestamise kohta rõhutab probleemi tõsisust,“ lisas Eleri Rattasepp.

IRL Noorte Tallinna klubi esimees juhtis eelmisel nädalal tähelepanu oma Facebooki kontol ja Postimehe arvamusartiklis organiseeritud kerjamise ohtlikkusele ja likvideerimise vajalikkusele. Facebooki postitust jagas üle 1500 inimese.

IRL Noored on konservatiivse maailmavaatega noori ühendav poliitiline noorteorganisatsioon Eestis.

Alamkategooriaid